Azerbajdzsánt idén egy duó képviseli az Eurovíziós Dalfesztiválon. A csapat “Running Scared” című dalával kívánja megnyerni a versenyt.
Hirdetés
A napokban volt már szerencsém látni a klipet egyik TV csatornán, és be kell vallanom nagyon tetszett. A dal is jó, a klip is szimpatikus, biztos jó helyezést érnek majd el.
Nektek hogy tetszik a páros szerzeménye?
Hirdetés
Hirdetés
