Szombat este Tóth Marcellel indult az X-Faktor adása, aki Taylor Swift egyik nagy slágerét, a Trouble-t hozta el a második élő showba.

Nézzétek meg Marci teljesítményét, és mondjátok el hogy tetszett:
Hirdetés
Hirdetés

Szombat este Tóth Marcellel indult az X-Faktor adása, aki Taylor Swift egyik nagy slágerét, a Trouble-t hozta el a második élő showba.

Nézzétek meg Marci teljesítményét, és mondjátok el hogy tetszett:
© Doily.hu - Minden jog fenntartva!