
Szerintem nagyon gyengén teljesített, volt nála sokkal jobb énekes. Természetesen fogja hozni a nézettséget, ezért helye van a műsorban. Kíváncsi vagyok bejut az élő showba…
Hirdetés
Ti adtatok volna esélyt neki?
Zambó Krisztián – Feel (Robbie Williams)
Hirdetés
Fotó: RTL Klub – Bársony Bence
Hirdetés