
Baricz Gergő ma este egyik legjobb produkcióját adta az X-Faktor élő adásaiból. Gergőnek nagyon jól áll a vad rockstílus, de a balladákban sem esik csorba a produkcióján.
Hirdetés
Ma este a Kings of Leon című dalával, a Use Somebody-val érkezett. Nos előadása valami csodálatos volt. Lehengerlő. Több ilyent szeretnék látni, libabőrös lettem.
Hirdetés