KezdőlapTVX-FaktorJanicsák Veca lesz ma este az X-Faktor sztárvendége

Janicsák Veca lesz ma este az X-Faktor sztárvendége

-

A harmadik élő show-ban a 2010-es X-Faktor legjobb női énekese is fellép, saját dalát adja elő.

Hirdetés

Janicsák Veca Kocsis Tiborhoz hasonlóan másodszor szerepelt tehetségkutatóban, amikor bekerült a legjobb 12-be az X-Faktorban. Veca a döntő előtt búcsúzott, de ő lett a legjobb női énekes, népszerűségét pedig mi sem bizonyította jobban, minthogy rajongói tüntetést szerveztek, miután kiesett a versenyből.

Veca azóta túl van élete első nagykoncertjén, két saját dalából videoklip készült és kiadta első saját albumát is. Október 29-én, szombaton már extra fellépőként tér vissza az X-Faktor színpadára, ha kíváncsi vagy Janicsák Veca és a 10 versenyben maradt énekes produkciójára, nézd az X-Faktor harmadik élő show-ját 19 óra 30 perctől az RTL Klubon!

Hirdetés

Forrás: RTL Klub

Hirdetés
RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Hirdetés

    Színes

    Hírek