Carrie Underwood szerencsésnek mondhatja magát, hiszen megkapta az új Narnia krónikái film betétdalának énekét. A „There’s a Place for Us” című dalt maga Carrie írta, David Hodges és Hillary Lindsey segítségével.
Hirdetés
A „There’s a Place for Us” nemzetközileg is bemutatásra kerül, viszont a hírek szerint minden országban más énekes fogja előadni, így reméljük Magyarországon is helyi előadóval szárnyal majd a dal.
Nektek hogy tetszik a dal?
Hirdetés
Hirdetés
