Már egy jó ideje nem láthattuk Vilmos herceg és Katalin hercegné két nagyobbik gyerekét, György herceget és Sarolta hercegnőt, akik úgy megnőttek, hogy rájuk sem ismerni.

Hirdetés
Sarolta hercegnő májusban töltötte be a hatodik születésnapját, míg György herceg, Vilmos és Katalin legnagyobb gyereke, egy hónap múlva lesz nyolc éves.
Egy sporteseményen vett részt a két királyi csemete, édesapjuk kíséretében, a rajtvonalnál ők indították el a félmaratoni versenyt!
Hirdetés

Ahogy az lenni szokott az Instagramra is felkerült pár fotó az eseményről, ahol megdöbbenve vettük tudomásul, hogy bizony György és Sarolta igencsak megnőttek.


Hirdetés
