Régi felállás és egy vadonatúj dal – avagy visszatér az eredeti Sugababes! Mutya Buena, Keisha Buchanan és Siobhan Donaghy ismét a régi csapatban dolgozik, és megjeleníti legújabb felvételét, a Back In The Day-t.

Miután törvényes úton sikerült visszaszereznie a Sugababes nevet, a brit trió már neki is látott egy új diszkográfiai anyag készítéséhez, mely várhatóan még idén kiadásra kerül, és minden bizonnyal visszahódítja majd a rajongótáborát.
A lányok egy lírai dalt választottak a visszatéréshez. Komor zongora-akkordok és mid-tempo ütemek kíséretében versbe és dallamokba szedik közös életüket és karrierjüket, mintha kiadnák saját biográfiájukat. A lányokról legutóbb 2013-ban hallhattunk, amikor a Flatline című dalukkal hódítottak, viszont a Sugababes helyett akkor az MKS (Mutya Keisha Siobhan) néven futottak.
Reméljük a jó öreg Subababes további sikereket és kevesebb balszerencsét hoz rájuk 2015-ben.
https://www.youtube.com/watch?v=K6tEySjAYKU