Örültem annak, hogy az utolsó klipjében annyira boldognak tűnt, és kicsit elvonatkoztatott a Rated R korszaktól, most viszont ismét sötét oldalával tér vissza Rihanna.
Hirdetés
Elkészült ugyanis a Who’s That Chick dal második klipverziója, a Night Version. Mégis azt kell mondanom, hogy nekem ez jobban tetszik. :))
Nektek melyik a kedvencetek? A csilivili színes vagy a Halloweenes feelingű?
Hirdetés
Hirdetés
