Bemutatásra került John the Valiant és Lola közös videóklipje, amelyet az Another day című dalra forgattak.
A klip rendezője és operatőre Puskát Peti illetve SP, a főszereplők pedig Lola és Baronits Gábor.
A klip Lola számára is új kihívást tartogatott, aki már többször alakított szerelmes jelenetet a kamerák előtt, ám most először dolgozott együtt Baronits Gáborral, akivel a való életben is egy párt alkotnak.
„Most tényleg izgultam a forgatáson, hiszen nekem nehezebb hozzám közel álló emberekkel együtt dolgozni, mint egy idegennel. Akkor is lámpalázas voltam, amikor apukám elkísért a koncertekre, és most sem volt ez másképp Gáborral, de ennek ellenére, vagy épp ezért nagyon jól sikerült a közös munka” – árulta el Lola, aki külön örül annak, hogy baráti társaságuk felnőtt a feladathoz, és saját klippel állnak elő.
Nektek hogy tetszik a dal és a klip? Szerintem Lola egyre jobb lesz. :D
