Nem tudom mennyire ismeritek és szeretitek az Eurovision dalversenyt, de úgy gondoltam azért érdekes lehet számotokra ha néha egy egy volt versenyző újdonságairól olvashattok.
Nos ma Anna Bergendahlról írok, aki Svédországot képviselte a versenyen idén. Annak ellenére, hogy jó dallal lépett fel – This Is My Life – a dalversenyen, az énekesnőnek nem sikerült bekerülnie a döntőbe, ezzel pedig nagy felháborodást keltett országában az ESC szavazatokat nézve.
Úgy tűnik a 18 éves lány hamar túltette magát ezen a helyzeten és megjelentette új dalát, The Army címmel, amely egy jó szerzemény, amely hű marad a Yours Sincerely albumának stílusához.
A klip pedig nagyon chill, nyugtató. Enjoy!
