Pár perccel ezelőtt volt a premierje a nyár egyik legvártabb videóklipjének. Eminem és Rihanna olyan dalhoz adta nevét, amely az Államokban már a toplisták első helyén szerepel, és méltán mondható, hogy sláger lett belőle.
A Love The Way You Lie a rapper Recovery albumáról érkezik, mint a lemez második kislemeze. A dal nagyon, nagyon jó lett, ismerjük be, de ha Rihanna nem tenné hozzá stílusát azt hiszem nem érne ennyit.
A videóklippel sincs az ég adta világon semmi gond, mindenki a helyén van, sőt két másik sztárral is szembe találkozhatunk, Dominic Monaghan és Megan Fox a főszereplők a klipben. Amúgy Megan Fox karritatív célokra adományozta a klip gázsiját.
Nektek hogy tetszik a videóklip?
