Tóth Gabi múlt héten jól teljesített a Sztárban sztár színpadán, ezért ma este esélye volt ismét színpadra lépni a TV2 műsorában, méghozzá Britney Spearsként.

A kisebbik Tóth-lány a Toxic című dallal szállt versenybe, sminkje és a koreográfia is tökéletesen igazodott az amerikai énekesnőhöz és a dal klipjéhez.
„Szerintem Britney Spears életében nem énekelt ennyit élőben. Zseniális voltál múlt héten és most is.” – Liptai Claudia.
„A múlt héten egy embertelen Tóth Gabi produkciót láttunk, most pedig egy embertelen jó Britney Spears produkciót láttunk.” – Berecki Zoltán.
„Nem hogy legalább olyan, mint a Britney Spears, jobb! Túl jó maga ehhez.” – Havas Henrik.
„A Tóth Gabi érdemeit semmi nem vonja le.” – Majka.
Gabi produkciója 37 pontot érdemelt!
