Nagy Richárd és az X-Faktor csapata valószínűleg látta a Sztárban sztár produkcióját, amelyben Pál Dénes tökéletesen előadta a Gangnam Style-t, ma este ők is úgy döntöttek mentorával, hogy elhozzák a tavalyi év egyik legsikeresebb dalát, kicsit átdolgozva.

„Minden elismerésem, azt, hogy ezt te bevállaltad koreaiul le a kalappal.” – Little G.
„Úgy néz ki, hogy az Alföldi kolléga megtalálta az ördöglakat kulcsát hozzád, illik hozzád ez a szám.” – Szikora Róbert.
„Azt kell, hogy mondjam, hogy minden porcikájában zene volt, minden arról szólt, hogy maga ezt mennyire tudja.” – Alföldi Róbert.
A Gangnam style, ami meghódította a világot, Nagy Ricsi előadásában most új lendületet és feldolgozást kapott. Te is megemeled képzeletbeli kalapod a produkció előtt?