A Kerozinból megismert Axel mindig jól időzít: „Ha elnök lehetnék… 2010” címmel elkészült a Kerozin és a Lúzerek új videoklipje és a dal újrakevert változata! Az ütemezés vérbeli punk módjára olyan jól sikerült, hogy a dal az idei választások első fordulója előtt, míg a klip az április 25-i fordulóra készült el. Nem aggódik azonban a zenekar, hisz Axelnek a dalszöveg ellenére esze ágában sincs elnökké válni…
Az új felállásban támadó banda Axellel az élen ismét a figyelem középpontjába kerül idén tavasszal. A Kerozin és a Lúzerek nevű formáció első slágergyanús felvétele épp a frontember, Axel képzeletbeli politikai ambícióit fejtegeti.
KEROZIN ÉS A LÚZEREK FELLÉPÉSEK
Április 28. szerda > Debrecen Ybl Miklós főiskola ÉLŐ KONCERT!
Május 1. szombat > Cetariu/Hegyközcsatár (Románia)
Május 7. péntek > Nyíregyháza ÉLŐ KONCERT! (zárt körű)
Május 8. szombat > Kecskemét Club Caribe
Május 14. péntek > Debrecen Unplugged Club ÉLŐ KONCERT!
Június 19. szombat > Tata ÉLŐ KONCERT!



