Nyolcan indultak ma este a Csillag Születik harmadik élő adásában. A verseny színes és izgalmas volt. Ma este Trizbai Teca, Szabó Ádám, László Attila tetszett nekem a legjobban.
Hirdetés
A legkevesebb szavazatot Timi Chen és Mr. Joe kapta, kettejük közül a nézők Timi Chennek adtak több szavazatot.
Szerintetek ki volt a jobb? Timi vagy Mr. Joe?
Hirdetés
Mr. Joe – I’m alive
Timi Chen – Magyarország
Hirdetés
