KezdőlapZeneVideóklipekMadcon - Outrun The Sun (feat. Maad*Moiselle)

Madcon – Outrun The Sun (feat. Maad*Moiselle)

-

Megérkezett a World Music Award és 5 norvég „Grammy-díj” nyertes duó, a Madcon második kislemezdala, mely a Magyarországon február 21-én megjelenő második, „Contraband” című nemzetközi albumukon lesz hallható, melyen olyan nagy nevek is közreműködtek, mint Ludacris és Ne-Yo. A „Beggin’” című dalukkal nemzetközi hírnevet szerzett banda már több millió kislemezdalt adott el digitálisan, és egész Európát bejárta már turnéival, kétszer Magyarországon is jártak.

Hirdetés

Az Element által készített „Glow” című felvételük a 2010-es Eurovíziós Dalverseny himnusza lett az ott előadott flash mobnak köszönhetően, mely után a dal azonnal tripla platina kislemez lett Németországban és 10x platina hazájukban, Norvégiában.

Az új album első nemzetközi kislemezdala, a „Freaky Like Me” #1 helyezést ért el Norvágiában a rádiós listán, és tripla platina státuszt ért el, míg Lengyelországban, Oroszországban és Törökországban is szép sikereket ért el.

Hirdetés

Az „Outrun The Sun” című új kislemezdal klipjét tegnap mutatták be a YouTube-on.

Dallista:

1          Outrun The Sun (feat. Maad*Moiselle)

2          Helluva Nite (feat. Ludacris & Maad*Moiselle)

3          Freaky Like Me (feat. Ameerah – main mix)

4          Worldshaker

5          Be Mine

6          Do What You Do (feat. Ne-Yo)

7          All I Do

8          Walk Out The Door

9          Share My Sky

10       One

11       Cliché

12       Glow (radio edit)

13       Beggin’ (original version)

Hirdetés
RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Hirdetés

    Színes

    Hírek