Megérkezett a World Music Award és 5 norvég „Grammy-díj” nyertes duó, a Madcon második kislemezdala, mely a Magyarországon február 21-én megjelenő második, „Contraband” című nemzetközi albumukon lesz hallható, melyen olyan nagy nevek is közreműködtek, mint Ludacris és Ne-Yo. A „Beggin’” című dalukkal nemzetközi hírnevet szerzett banda már több millió kislemezdalt adott el digitálisan, és egész Európát bejárta már turnéival, kétszer Magyarországon is jártak.
Az Element által készített „Glow” című felvételük a 2010-es Eurovíziós Dalverseny himnusza lett az ott előadott flash mobnak köszönhetően, mely után a dal azonnal tripla platina kislemez lett Németországban és 10x platina hazájukban, Norvégiában.
Az új album első nemzetközi kislemezdala, a „Freaky Like Me” #1 helyezést ért el Norvágiában a rádiós listán, és tripla platina státuszt ért el, míg Lengyelországban, Oroszországban és Törökországban is szép sikereket ért el.
Az „Outrun The Sun” című új kislemezdal klipjét tegnap mutatták be a YouTube-on.
Dallista:
1 Outrun The Sun (feat. Maad*Moiselle)
2 Helluva Nite (feat. Ludacris & Maad*Moiselle)
3 Freaky Like Me (feat. Ameerah – main mix)
4 Worldshaker
5 Be Mine
6 Do What You Do (feat. Ne-Yo)
7 All I Do
8 Walk Out The Door
9 Share My Sky
10 One
11 Cliché
12 Glow (radio edit)
13 Beggin’ (original version)
