Király Viktor „Solo” című dalát a Megasztárban hallottam először, és azonnal megtetszett. Jó kis dallamos, fülbecsengő dal.
Hirdetés
Elkészült a dal videóklipje is, amely szintén és szerintem a dalhoz mérten jó lett. A „Solo” szövegét Viktor és Linda írták, a dalt pedig Viktor és Kardos Norbert szerezte.
Semmiképpen se hagyjátok ki.
Hirdetés
Hirdetés
