Elszabadultak az indulatok a Sztárban sztár leszek! legutóbbi adásában, a versenyző kiakadt Köllő Babett érvelésén.
Kiakadt a Sztárban sztár leszek! egyik versenyzője a mentorok érvelésén. Schmiedt Balázs produkciója nem aratott sikert a TV2 tehetségkutatójának ítészei előtt, így hamar hazaküldték a versenyzőt, aki rosszul fogadta a visszautasítást.
„Figyelj, Balázs. Tényleg nem értek ehhez a műfajhoz, de én hallom, hogy kevés, sajnos” – mondta Köllő Babett, akinek véleményével a többi zsűritag is egyet értett.
Schmiedt Balázs viszont egyáltalán nem vette jó néven a kritikát, a kulisszák mögött adott hangot nemtetszésének.
„Olyan ideg van bennem, szétrobbanok mindjárt. Kajakra, egy Köllő Babett mondja meg nekem, hogy ezt ő hallotta, hogy nem jó? Úgy kihangsúlyozta, hogy ő nem hallotta, mintha neki olyan kurva sok köze lenne a zenéhez. Mert szerintem semmi köze nincsen” – mondta Balázs Tillának.
Schmiedt Balázs produkcióját itt nézheted meg:
Fotó: TV2
