KezdőlapHírekRákóczi Feri Srí Lankáról üzent: "Nem ez lesz életünk legvidámabb nyaralása"

Rákóczi Feri Srí Lankáról üzent: „Nem ez lesz életünk legvidámabb nyaralása”

-

Rákóczi Ferenc épp Srí Lankán nyaralt, amikor kitört a terrortámadás.

Hirdetés

Rákóczi Feri és családja épp Srí Lankán nyaralnak, de szerencséjükre messze attól a helytől, ahol a robbantások történtek, így nem voltak veszélyben. A rádiós üzent is a dél-ázsiai országból.

„Mélységesen megrázott itt mindenkit a 321 haláleset, nem ez lesz életünk legvidámabb nyaralása. Bent vagyunk a sziget belsejében, itt teljes béke van, ám kicsit több a rendőri ellenőrzés. Nem megyünk előbb haza, mert óriási a káosz a repülőtéren. Vasárnap indulunk, addigra remélhetőleg minden letisztul. Biztonságban érezzük magunkat, így nem tervezzük a korábbi hazautazást” – nyilatkozta a Blikknek Rákóczi Feri.

Hirdetés

https://www.instagram.com/p/BwdyrpjgPqv/

„Elkerüljük a nagyvárosokat és a vallási kegyhelyeket, ezeket szerencsére nagyrészt már megnéztük. Kis falvakban vagyunk, nyugodt helyeken. Mindenki nagyon szomorú a történtek miatt, pedig ez egy alapvetően békés és vidám nép. Lépten-nyomon fekete és fehér zászlók vannak kitéve, ezek a nemzeti gyász színei.” – tette hozzá a rádiós műsorvezető, aki megnézte az elefántfürdetést is.

Hirdetés
RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Hirdetés

    Színes

    Hírek