Ezúttal sem maradt el a botrány az X-Faktorban.
Olvasd el ezt is: „Igazi magyar lány voltál” – magyar népdalt énekelt a román tehetségkutatóban a 16 éves lány
A múltkori botrány után az utolsó válogatás adásában is került botrány az X-Faktorban. Hörcher László arca lehet sokaknak ismerős már, nem először jelentkezett a tehetségkutató műsorba, 2014-ben és 2017-ben is láthattuk.
A férfi 2014-ben már bemutatkozott a X-Faktor színpadán, akkor úgy bepöccent, hogy a földhöz csapta a mikrofont, majd durván kiosztotta a zsűri. Idén a mentorok már meg sem várták, hogy elkezdje produkcióját, azonnal kitessékelték a színpadról, természetesen nem fogadta jól.
„Hörcher László vagyok, visszatérő barbár celeb az X-Faktorban.” – mondta a férfi felkonferálásán.
Egy saját dallal érkezett csapatával, de Puskás Peti azonnal leintette.
» A nő arra kéri felnőtt lányát, hogy fizesse a lakbér és a számlák felét – a lánya frappáns választ adott
» Ha igazán elégedett akarsz lenni az életben, mondj búcsút ennek a 11 viselkedésnek
» A nő talált egy üzenetet a férje zsebében a férfi temetésén, ami megváltoztatta az életét
» A híres orvos figyelmeztet: „Minden ember, akinek rossz gondolatai vannak, fizetni fog. A gyűlölet a lét rákja”
„Nem szeretném meghallgatni, mert nem vicces, nem meglepő, nem kell szavazzunk” – mondta Puskás Peti, amitől azonnal őrjöngeni kezdett a férfi, nem kímélt senkit.
Végül a biztonságiaknak kellett kivezetniük a stúdióból.