KezdőlapTVSztárban sztárSztárban sztár: Tóth Gabi - Toxic

Sztárban sztár: Tóth Gabi – Toxic

-

Tóth Gabi múlt héten jól teljesített a Sztárban sztár színpadán, ezért ma este esélye volt ismét színpadra lépni a TV2 műsorában, méghozzá Britney Spearsként.

toth-gabi-britney

Hirdetés

A kisebbik Tóth-lány a Toxic című dallal szállt versenybe, sminkje és a koreográfia is tökéletesen igazodott az amerikai énekesnőhöz és a dal klipjéhez.

„Szerintem Britney Spears életében nem énekelt ennyit élőben. Zseniális voltál múlt héten és most is.”Liptai Claudia.

Hirdetés

„A múlt héten egy embertelen Tóth Gabi produkciót láttunk, most pedig egy embertelen jó Britney Spears produkciót láttunk.”Berecki Zoltán.

„Nem hogy legalább olyan, mint a Britney Spears, jobb! Túl jó maga ehhez.”Havas Henrik.

„A Tóth Gabi érdemeit semmi nem vonja le.”Majka.

Gabi produkciója 37 pontot érdemelt!

Hirdetés
RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Hirdetés

    Színes

    Hírek