Minden színpadon töltött pillanata varázslatos, így konferálta fel Horányi Julit Little G. A lány nagyon megtalálta a közös hangot az X-Faktor stylistjával. Ma este egy különleges hangulatot varázsolnak a színpadra.

Juli ma este a Republic nagyszerű slágerét – Kék és narancssárga – hozta el, ezzel pedig gyújtott egy gyertyát azokért, akik már nincsenek köztünk.
„Nagyon tetszett ez az átdolgozás, és biztos vagyok benne, hogy Cipőnek is tetszett.” – Tóth Gabi.
„A legnagyobb erősségét nem éreztem most, nekem egy kicsit általános volt. Külsőre tökéletes volt.” – Alföldi Róbert.
„Kék és narancssárga, ez pasztelszínű lett, ahogy te is az vagy.” – Szikora Róbert.
„Szerintem gyönyörűen oldottad meg ezt a feladatot is.” – Little G.
Nektek hogy tetszett Horányi Juli ma esti produkciója?