KezdőlapTVX-Faktor: Tha Shudras - I'm feeling good

X-Faktor: Tha Shudras – I’m feeling good

-

Megkezdődött az ötödik X-Faktor első válogatása, a mentori székben a mentorgárda is helyet foglalt, a feltörekvő tehetségek pedig sorra fogják megcsillogtatni tehetségüket, vagy éppen annak hiányát.

Tha-Shudras

Hirdetés

Mindjárt elsőként az üt tagból álló „földönkívüli” csapat állt színpadra, akik az I’m feeling good című dalt hozták a közönség és a mentorok elé.

„Egy szónak is száz a vége. Tök jó produkció volt.”Little G Weevil.

Hirdetés

A srácok azonnal beírták magukat a következő körbe. Ti tovább engedtétek volna őket?








Hirdetés
RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Hirdetés

    Színes

    Hírek