
Kocsis Tibornak már a Csillag Születikben is drukkoltam, mert tehetséges énekesnek gondolom. Azóta eltelt pár év, és Tibor még jobb lett, sokat fejlődött, nem csoda, hogy bekerült az X-Faktor döntőjébe is.
Hirdetés
Tibornak nagyon jól áll a Take That vonal, nemhiába érkezett a válogatásra Robbie Williams dalával, ma este Barry Manilow „Could It Be Magic” dalával érkezett.
Szerintem Tibor tipikus sztáralkat, csak merjen kibontakozni, elveszett kicsit a vörös parókák között. Szerintetek? Nektek hogy tetszett Kocsis Tibor első X-Faktoros dala?
Hirdetés
Fotó: RTL Klub/Sajtóklub/Bársony Bence
Hirdetés