Az Interaktívban debütált a Bad Boyz klipje, melyben a srácok a Comet-es fellépőszerkót is megvillantják!
A új, immáron négyesfogatként működő Bad Boyz régóta készült arra a klipre, melyet az Árral szemben című dalhoz forgattak, s mely június 6-án, hétfőn debütált az Interaktívban.
A Bad Boyz ezzel új arcát mutatja meg a közönségnek, hiszen eddig csupán tánccsoportként ismerték őket, most pedig önálló dallal jelentkeznek. A nagy esemény jelentőségét tovább fokozza, hogy a srácok az idei Cometes fellépőszerkójukban szerepelnek a kisfilmben, így aki kóstolót akar a nagy buliból (legalább a ruhák terén :)) ), az mindenképpen nézze meg a klippet!
http://www.youtube.com/watch?v=7-dHclzOmRQ&feature=player_embedded
