Tudja már mindenki, hogy a román előadók egyre nagyobb ívben hódítanak külföldön, köszönhetően annak, hogy nagyon jó dalokat gyártanak, és ráéreztek mindennek az ízére.
Hirdetés
Most is egy román csapat új videóklipjét mutatnám be, nem csak azért mert szerintem nagyon jóra sikeredet, hanem mert a dal is nagyszerű, olyan optimizmust áraszt, hogy az valami csoda. :D Ráadásul az énekesnő hangja annyira kellemes, akárcsak a lány tenger egy napos délutánon.
Szerintem ti is nagyon fogjátok szeretni. :D
Hirdetés
Hirdetés
