A The Baseballs új albumán is csupa mai sláger lesz majd hallható, voc’n’roll stílusban. A lemez április 25-én nálunk is megjelenik, az előfutár pedig már meg is érkezett, amely nem más, mint a Hello című dal, mely Martin Solveig és Dragonette nagysikerű számának feldolgozása.
Hirdetés
Mostanra pedig már klip is elkészül!
Hirdetés
Csípni fogjátok!
Hirdetés
