Sia egy igazán tehetséges énekesnő, nemrég pedig elkészült legújabb videóklipje, amelyet az „I’m In Here” című dalra.
Hirdetés
A dal a „We Are Born” korongon található, és talán az album egyik legmelankolikusabb dala, talán pont jól érkezett a téli időszakra.
A videóklip is a dalhoz mérten készült. Nektek hogy tetszik?
Hirdetés
Hirdetés
