Joshua Radin elkészítette legújabb videóklipjét, „Streetlight” című dalára. A dal az énekes harmadik stúdióalbumának, a The Rock and the Tide egyik bemutatkozó dala.
Hirdetés
Az album 2010 egyik legjobbalbuma, legalábbis az iTunes szerint. Joshua olyan neves szakmabeliekkel dolgozott együtt, mint Martin Tereferm, aki olyan énekesekkel dolgozott együtt, mint a Train, Colbie Caillat vagy Jason Mraz.
Csekkoljátok a videót:
Hirdetés
Hirdetés
