Éjszakánként forgatták SP legújabb videoját, ugyanis a hónap végén megjelenő Kölyök22 című album körüli teendők miatt nehéz volt megtalálni a megfelelő időpontot.
Hirdetés
SP egyébként a megszokott csapatával dolgozott, akikkel együtt készítette többek között a „Más volt” című dalhoz készült videot, illetve Brash Bence klipjét, és a Bad Boyz-os srácok egészen biztosan feltűnnek a „Szólj rám” című számhoz készült videóban is.
A lemez November 30.-tól megvásárolható a boltokban illetve a www.spmusic.hu/termekek weboldalon.
Hirdetés
Nektek hogy tetszik a klip? Like-oljátok a bejegyzést ha tetszik a klip!
Hirdetés
