Szinte naponta meghallgatok egy-egy Holdviola dalt, a csapat lemezéről, nagyon szeretem őket és most szerencsére videóklipben is élvezhetem a dalukat.
A Holdviola, aki eddig csak koncertfelvételekben jelentkezett, most elkészítette első videóklipjét is az Erdő, erdő című dalra. Ez az egyik kedvenc dalom a Madárka albumról.
Bevallom jobban örültem volna, ha a klip elején egy erdőben sétál Barta Zsófi, de a 2:35 perctől már a szép mezőben gyönyörködhetünk. Tetszenek viszont a grafikai elemek. De Mindent összevetve nagyon tetszik a videóklip.:D
Nézzétek meg a klipet és mondjátok el a véleményeteket!;)
Ne feledjétek, hogy július 10-én a Margit szigeten közös produkcióban lép fel a Holdviola és a Presidance Sound System.
