Megjelent Beyonce Why Don’t You Love Me című dalára készült videóklipje, és bevallom, hogy én eddig nem is ismertem a dalt, pedig az I Am… Sasha Fierce album bonus-trackjeként jelent meg, a második kiadásban.
Hirdetés
Viszont a klip, az valami fenomenális. MELINA & Bee Z rendezte, a dalt pedig Solange Knowles / Beyoncé Knowles / Eddie Smith III (Bama Boyz) / Jesse Rankins (Bama Boyz) / Jonathan Wells (Bama Boyz) / Angela Beyince írták.
Nektek hogy tetszik ?
Hirdetés
Hirdetés
