Mádai Vivien és Csipa a Z’zi Labor és a Veresegyházi Asszonykórus nagyszerű dalát, a Honky Tonk Woman című dalt hozta el A Nagy Duett színpadára.

Hirdetés
„Meg akarom dicsérni Vivit, egy igazi városi lány. Csipa olyat toltál testvér, táncolt, élvezte, szórakozott.” – Kasza Tibi.
„Hihetetlen Vivien, hogy hétről hétre jobb vagy. És erről szól A Nagy Duett. Csipa én Csíplek.” – Cooky.
Hirdetés
„Csipának elkötelezett rajongója vagyok, imádom, mindig tudod hozni azt a műfajt, amit követel.” – Szulák Andrea.
Nektek hogy tetszett a produkció?
Hirdetés