Megkezdődött az ötödik X-Faktor első válogatása, a mentori székben a mentorgárda is helyet foglalt, a feltörekvő tehetségek pedig sorra fogják megcsillogtatni tehetségüket, vagy éppen annak hiányát.

Hirdetés
Mindjárt elsőként az üt tagból álló „földönkívüli” csapat állt színpadra, akik az I’m feeling good című dalt hozták a közönség és a mentorok elé.
„Egy szónak is száz a vége. Tök jó produkció volt.” – Little G Weevil.
Hirdetés
A srácok azonnal beírták magukat a következő körbe. Ti tovább engedtétek volna őket?
Hirdetés