A duó egy négy évvel ezelőtti felvételére készített akusztikus változatot, ami hatalmas sikert aratott a rajongók körében.
Már javában a nyárra készül a Valmar duó, akik most a „Suzival Balantonon” című dalukra készítettek egy akusztikus verziót, amire hamar ráharaptak a rajongók.
Marics Peti és Valkusz Milán egy gitár kíséretében énekelték el a dalukat, dekorként pedig egy erdőt választottak, bár mi hiányoljuk a Balatont, ha már a dal amúgyis erről szól.
„Ez annyira jó! Nagyon tetszik! Nagyon jó lett! Peti és Milán nagyon jó a hangotok!” – írta egyik rajongó a YouTube-on.
„69 éves vagyok de ilyen jót még nem hallottam!” – szögezte le egy másik rajongó.
„Ez nagyon jó lett, nagyon jól áll nektek ez a stílus is! Imádlak titeket és a nyári tudnék, pfuuuu CSAPATNI FOGTOK NAGYOKAT AZ FIX” – jelentette ki egy harmadik.
Nektek hogy tetszik a dal akusztikus változata?