KezdőlapHírekNagy Krisztián kétszer feladta az X-Faktort, így akar visszatérni

Nagy Krisztián kétszer feladta az X-Faktort, így akar visszatérni

-

Kétszer is adott volt számára a lehetőség, mégis eldobta magától.

Hirdetés

Nagy Krisztián kétszer jelentkezett az X-Faktorba, mind a kétszer eljutott az élő showig, ám mind a kétszer meghátrált és otthagyta a tehetségkutatót mentális betegsége miatt.

„Sajnos a démonjaim nem engedték, hogy tovább csináljam. Tudom, hogy a mentorom, Puskás Peti nagyon bízott bennem, támogatott és bármit megtett volna értem, de nem ment, feladtam. Pedig sokan mondták, hogy nyerhettem volna” – mesélte Krisztián a Blikknek.

Hirdetés

Azóta úgy tűnik jobban van, és már azt is eltervezte, hogyan folytatja tovább. Abbahagyja a tehetségkutatókat, de folytatja az éneklést.

„Máshogy építem a karrierem. A terveim szerint a YouTube-on leszek majd igazán ismert. Nemrég felkértek, hogy énekeljek el egy szerelmes számot, és szerepeljek a klipben is. Amint megtanultam a szöveget, fel is vesszük a stúdióban, tavasszal pedig jön a videó. Nagyon izgatott vagyok!” – nyilatkozta Krisztián.

Az énekes azt is elárulta, hiányzik a szerelem az életéből.

Hirdetés
RSS Feed Beágyazás

Ezeket olvastad már?

    Hirdetés

    Színes

    Hírek