Dévényi Bálint és Paróczi Lénárd ma este ismét bebizonyította, hogy biciklizni jó.
Hirdetés
A két balassagyarmati fiatal művészi teremkerékpározásban otthonos, és ha eddig nem is ismerték sokan a sportágat, most biztos vagyok benne, hogy egy egész ország a rajongója lesz.
Nektek hogy tetszett a srácok produkciója?
Hirdetés
Hirdetés
