Valahogy úgy érzem nem mindennapi hangszer a harmonika, éppen ezért volt érdekes Szabó Ádám előadása az előválogatások során.
Hirdetés
Ádám akkor tovább jutott, így ma este is megmutathatta a tehetségét a közönségnek és a négy zsűrinek. Nem tudom mi van a muzsikájában, de engem kifejezetten lenyűgöz, libabőrős voltam. Őt mindenképpen tovább küldeném.
Akarok még ilyen produkciót látni. :D Nektek is tetszett? Jól mondta Fáy Miklós, hogy ő a műsor egyik fénypontja!
Hirdetés
Hirdetés
