Pitbull hivatalosa YouTube oldalára került fel a rapper legújabb videóklipje.
Hirdetés
A dal a Bon Bon címet kapta és a We No Speak Americano című dal feldolgozása/remixe. A klip igen egyszerű, Pitbull stílusához mért, azaz tele van csajokkal. :D
A Bon Bon spanyolul érkezik, és Pitbull új albumának első kislemezeként érkezik. Egyébként az Armando, amely november 2-án érkezik, teljesen spanyolul íródott.
Hirdetés
Nézzük meg együtt a videót:
Hirdetés
